آگهی ویژه

لیزینگ سروش سلامت

اخذ وام خرید خودروهای سنگین و سبک داخلی و خارجی تا 50% قیمت روز خودرو

برای خرید خودروی لیزینگی معمولا باید نیمی از مبلغ خرید را پرداخت کنید و ۵۰درصد باقی‌مانده را به شکل قسطی یا در قالب تسهیلات دیگر بپردازید. اگر خریداری نتواند بنا به قرارداد عمل کند و به‌درستی از عهده پرداخت اقساط برآید، سند به نام او زده نخواهد شد. بازپرداخت وام و اقساط در زمان توافق‌شده است که در نهایت موجب می‌شود که سند به نام خریدار زده شود.

شرکت‌های ایرانی که اقدام به فروش لیزینگی خودرو می‌کنند، معمولا توافق و قراردادی ۳ تا ۴ساله با افراد منعقد می‌نمایند؛ توافقی که طی آن امکان پرداخت اقساط خرید خودرو وجود دارد. بدیهی است که فروش اقساطی با کشیدن سود روی مبلغ فروش همراه خواهد بود. در واقع، سود معینی برای ارائه تسهیلات فروش قسطی در نظر گرفته می‌شود. این یعنی قیمت تمام‌شده خرید خودرو نسبت به خرید معمولی خودرو بیشتر خواهد بود. این سود حدود ۱۵ تا ۲۵ درصد است. اگر پول نقد کافی برای خرید غیرقسطی نداشته باشید، لیزینگ خودرو فکر خوبی خواهد بود. ولی باید بدانید که قیمت تمام‌شده وسیله حدود ۲ برابر خرید نقد برایتان تمام می‌شود.

تاریخ به روزرسانی: دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۸
لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، اطمینان حاصل نمایید. سایت آگهی 360، هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعه راهنمای معامله امن، آسوده‌تر معامله کنید.
جدیدترین آگهی‌های خدمات، مشاوره
جدیدترین آگهی‌ها